Velilerimizin Yorumları

 

Sayın Cezmi bey,

 

1-C sınıfından Ege Gökyokuşun annesiyim. Okulun açıldığı günden bugüne kadar Ege her gün okula büyük bir istekle gitti. Akşamları öğrendiklerinden bize anlattığı bilgiler bile bizleri çok şaşırttı. Nerden öğrendin dediğimizde okuldan diye cevapladı. Bunlar sadece bizim duyduğumuz gözlemdeğimiz çok küçük parçalar eminim ki çok daha fazlasını öğreniyor ve diğer bir yandanda mutlu oluyor. Sınıf öğretmenini çok seviyor. Melodika ile çalıştığı parçaları evde hiç ders almadığı piyano ile çalabiliyor. Diğer yandan ben ressam olacağım diyor. Bazen bir soru sorduğumuzda ” I can” diye cevap veriyor. Bunun gibi sayabileceğim o kadar çok şey varki. Her derse ayrı sevgi duyuyor. Tüm bunlar okulunuzun başarısını gösteriyor. Oğlumun mutlu ve başarılı bir okul hayatı geçirmesini sağladığınız için şahsınıza ve tüm öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ederim.

 

Saygılar.

Ümit GÖKYOKUŞ

 


 

 

Yiğit okulları olarak göstermiş olduğunuz emekleriniz ve gayretleriniz için çok teşekkür ederim.Kızım Miray Beste Özdemir bir önceki sene getirmiş olduğum okulda çok sorun yaşamış olup okullara karşı hep önyargılı olarak davranmıştı.Bunu fazlasıyla olumlu düşünceye çevirdiniz ,okumayı okulunu çok sevdi .Biz de veli olarak okul sahibimiz Cezmi Beye ,ilk görüşmede ki samimi tavırlarıyla Adnan beye ,çok kıymetli ve anne şevkatini esirgemiyen   öğretmenimiz Değer Hanım ‘a ve emeği geçen tüm öğretmenlerimize  teşekkürleri bir boç biliriz.Sizlere iyi tatiller dilerim...

 

Saygılarımla

KOBİ PORT.YÖNETMENİ

 ATAŞEHİR ŞUBESİ

  


  

4.5 yıl önce Kaanım ve 2 yıl önce ise Çağlam ile ailenize katılmamız daha dün gibi sanki…Ailenize katılmakla ne kadar doğru bir karar verdiğimizi, geçen bu senelerin her günü bir kez daha gördük. Şimdi başa dönsek, gözümüz kapalı  yine YİĞİT OKULLARINA vereceğimize eminiz. Sizler çocuklarımızın ne olduklarını, ne olabileceklerini, neleri başarabileceklerini bizlere her an yaşattınız. Bilgiye, hayata nasıl farklı yönlerden bakabildiklerini gösterdiniz. Uyguladığınız yöntemi her geçen gün bizlere de öğreterek, çocuklarımızın nasıl köklü, doğru temellerle yetiştiğini görmemizi sağladınız. Yetiştirdiğiniz bu çocukların hayatlarının her aşamasında başarıyı yakalayacaklarından hiç kuşkumuz yok. Elinize, dilinize, yüreğinize sağlık… Sonsuz Teşekkürlerimizle...

Saygılarımla,

SEMRA ARAPOGLU

 


 Her zaman okul öncesi eğitimin önemini kavramış ve desteklemiş bir anne olarak 2.5 yaşındaki oğlumu da anaokuluna göndermeye karar verdiğimde karşıma çıktı Dahi Çocuk,bir arkadaşımın tavsiyesi ve araştırmalarımız sonucu evet dedik eşimle,burası doğru yer.Kafamızda onlarca soru ve heyecanla başladığımızda okula ilk günlerin tüm zorluğunu okul müdürümüzün,rehberlik öğretmenimizin ve Aslı öğretmenimizin büyük desteğiyle atlattık, İkinci hafta geldiğinde artık Karan ağlamıyor,hatta okula gitmek için can atıyodu) "Annee sen evvee" dediğinde mutluluğumu tarif edemem) 1 ay gibi kısa bir sürede o hırçın çocuk gitti,yerine daha makul daha uysal bir çocuk geldi.Konuşması,hareketleri,olaylara verdiği tepkiler,özgüveni kısacası herşeyi olumlu yönde değişmeye ve gelişmeye başladı. 

 

Evet bir okul,doğru seçilmiş bir okul ve doğru eğitimcilerin elinde bir çocuk böyle yeşerip serpilmeye başladı
Teşekkürler Dahi Çocuk,teşekkürler okulumuzun sevgi kelebekleri)

 


 

MERHABA BEN MASALIN ANNESİYİM

 

Masalı böyle mutlu ve istekli görmek sizin ne kadar kaliteli birer eğitmenler olduğunu kesinlikle gösteriyor. Şu bir gerçek bi kreşin nasıl iyi kaliteli değerli olduğnu masalın mutlu olmasından daha iyi anlıyorum çünkü masal gercekten çok zor mutlu olabilen bi çocuk kolay kolay biyere alışamazken 4 gün gbi kısa bi sürede bu kadar büyük bi sonuç muhteşem bi duygu en değerli varlığım sizde şuanda ve gözüm arkada kalmıyor çok teşekkür ederimm umarım sizlerde hep böyle mutlu olursunuz.

Figen Meral ARSLAN

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

08.09.2012 tarihinde okulunuzda gerçekleşen Öğrenci,Veli/Okul oryantasyonu için eşim ve ben gönülden teşekkür ediyoruz.Çok içten ,bizi aydınlatan ve seçimimizi şimdiden taçlandıran organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.Tüm öğretmenlerimiz,okulumuzun idealleri,okulumuzun fiziki koşulları çocuklarımız için düşündükleriniz bizleri ziyadesi ile memnun etti.Bu memnuniyetin evladımızın eğitim hayatı boyunca devamı için sizlere inancımız tamdır.Öğretmenlerimiz idealist gözlerinde büyük ışıklar var.Çok duygulandık ve evladımızı eğitmek,başarılı olması için çabalamak arzusu ile dolu eğitmenlerin var olduğu bir okulu tercih ettiğimiz için bir kere daha mutlu olduk.Bize bu şartları arz eden başta kurucumuz,Okul Müdürümüz ve tüm değerli öğretmenlerimize verdikleri /verecekleri emekler için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Yeni eğitim,öğretim yılımızın herkese hayırlı olmasını diler,eşim ve kendi adıma şükranlarımı sunarım.

Saygılarımla

Murat ALTINKAYA

 

TEM HİZMET Genel Müdürü

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veli görüşlerini almanız ve paylaşmanız değerlerinizde “Şeffaflık” olduğunu açık şekilde gösteriyor. Bu yaklaşım dahi başlı başına bir güven ve destek unsuru.

Bunun bir adım ötesi sizin değerlendirmenize gerek kalmaksızın velilerin fikirlerinin kurum paylaşım araçlarından filtrelenmeksiniz yayınlanması olacaktır.  
Elbette henüz geribildirim verme ve alma becerimiz ve tutumumuz kültürel ve toplumsal olarak yeterince olgunlaşmamış olduğu varsayımı ile bu konuda hassasiyet göstermeniz oldukça makul bir tutum.

 

 Saygılarımla

 Devrim Keklik

 

Medikal Eğitim Müdürü

 


 YİĞİT OKULLARI © 2013
Yiğit Anaokulu   0216 526 35 03
Yiğit İlkokulu   0216 466 79 79
Yiğit Ortaokulu   0216 466 79 19